Uluslararası Pazarlar

Uluslararası standartlara göre üretilen etkin ve yüksek nitelikte ürünleriyle, yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen Nobel, Almanya, Arnavutluk, Azerbaycan, Belarus, Bosna Hersek, Bulgaristan, Gürcistan, İsviçre, Karadağ, Kazakistan, Kırgızistan, Kosova, Makedonya, Moğolistan, Moldova, Özbekistan, Rusya, Sırbistan, Türkmenistan, Ukrayna ve Senegal’de kendi organizasyonları ile tanıtım ve satış faaliyetlerini yürütmektedir.

Türkiye’nin Uluslararası İlaç Şirketi

Bulunduğu her ülkede tüm kadrolarını kendisi oluşturan Nobel İlaç, pazarlama faaliyetlerini birebir Türkiye’deki köklü kurallarıyla gerçekleştirmektedir.

Ulkar Holding bünyesinde yer alan Nobel İlaç’ın dünya açılımındaki ilk adımı Kazakistan’da gerçekleşmiş ve 2002 yılında kurulan Nobel AFF, ülkedeki yabancı sermayeli ilk üretim tesisi olmuştur. Nobel’in gurur kaynaklarından biri olan bu tesis aynı zamanda ülkede, iyi üretim standartları GMP sertifikası sahibi olan ilk tesistir.

Asya coğrafyasında bir başka övünç kaynağı, Özbekistan’daki kuruluşumuz olan Nobel Pharmsanoat, 300’den fazla çalışanıyla, Orta Asya’nın en kalabalık ülkelerinden biri olan Özbekistan’da Nobel adını ve markasını kalite ile eşdeğer hale getirmiş tanınan bir Türk markasıdır.

Değerli İş Ortaklarıyla birlikte büyümek

Nobel, 22 ülkedeki kendi satış ve pazarlama organizasyonlarının yanı sıra, yüksek kaliteli, hayat kurtaran farmasötik ürünlerini uluslararası toplumun kullanımına sunmak için güçlü, yerel ve uluslararası iş ortakları aracılığıyla dünya çapındaki varlığını sürekli olarak genişletmektedir.

Nobel, müşterilerine hızlı ve esnek hizmetler sunmaktadır ve farklı ülkere özgü gereksinimleri karşılamak için değişik iş modellerini kullanmaktadır. 

- Satış & Dağıtım iş birlikleri
- Lisans Satış & Tedarik iş birlikleri
- Fason Üretim iş birlikleri
- Ortak Ürün Geliştirme
- İlaç Hammadde Satışı

Uluslararası pazarlara yönelik yukarıdaki iş birliği fırsatlarından herhangi biri için lütfen bizimle iletişime geçin;

E-posta: internationalmarkets@nobel.com.tr
T: +90 216633 60 00
F: +90 216633 60 01