Düzce Üretim Tesisi

Düzce Üretim Tesisi
2000 yılından beri, Nobel İlaç bünyesinde faaliyet gösteren Düzce Üretim Tesisleri, yüksek teknolojiye sahip makine parkı ve tam otomasyonlu, insansız, yüksek teknolojili deposu ile faaliyet göstermektedir.

Yaklaşık 40.000 metrekare kapalı alana sahip olan tesisimizde, GMP gereklilikleri en üst düzeyde karşılanmakta ve sürdürülebilir, çevre dostu teknolojiler kullanılarak üretim yapılmaktadır.

Tesisimiz yüksek hıza sahip, son teknoloji ile donatılmış üretim ve ambalaj makineleri ile faaliyet göstermekte ve otomasyon sistemleri ile takip edilmektedir. Yalın üretim araçları kullanılarak sürekli iyileştirme teknikleri uygulanan tesisimizde, Endüstri 4.0 projeleri, uzun vadeli dönüşüm politikamızın önemli bir kısmını oluşturmaktadır.

Nobel İlaç, kendi ürünlerinin yanı sıra farklı yurt içi ve yurtdışı firmalar için de fason üretim yapmaktadır. Üretim tesislerimiz T.C. Sağlık Bakanlığı’nın yanı sıra, Avrupa Birliği , Ukrayna, Rusya, Suudi Arabistan, Belarus gibi uluslararası otoritelerin de denetimlerinden geçmekte ve iyi üretim uygulamaları açısından onaylanmaktadır.

Tesisimiz; kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliğine gösterdiği özeni, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 sertifikaları ile belgelendirmektedir.

Düzce tesislerinde üretilen tüm farmasötik dozaj formları dünya standartlarındaki "Güncel İyi Üretim Uygulamaları (GMP)" kurallarına uygunluk içindedir.

Katı dozaj formları : Tablet, film kaplı tablet, kapsül, draje, toz, saşe, granül

Sıvı dozaj formları : Şurup, süspansiyon, solüsyon, emülsiyon, sprey

Yarı katı dozaj formları : Krem, pomad, jel

Likit steril dozaj formları : Enjektabl flakon, kullanıma hazır şırınga