Misyonumuz;

"En iyi yetenekleri bulmak, geliştirmek, elde tutmak ve iş hedeflerimizi gerçekleştirmek için onlara destek olmak"

Vizyonumuz;

"Çalışanlarımıza iyi bir kariyer fırsatı sunmak adına sektördeki en iyi işveren olmaktır."

En önemli önceliklerimiz;

Doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, Yetenek Gelişim Süreci (YGS) ile performansı yönetmek, şirketimiz içerisindeki yüksek potansiyelleri seçmek, Nobel Liderlik Yetkinliklerini geliştirmek, "Benim Kariyer Yolum" uygulaması ile farklı kariyer fırsatları sunmak, Çalışanların; belirlenen hedeflere ulaşabilmesi ve gelişimleri için eğitim programları uygulamak, tüm çalışanlarımız ile uzun vadeli bir işbirliği sürdürmektir.

Performans yönetim sistemimiz ile;

Çalışanlarımızın, şirket hedefleri ile uyumlu olarak belirlenen bireysel hedeflerini gerçekleştirmeleri için ortaya koydukları performansı; adil, sistemli ve ölçülebilir bir yöntemle değerlendirmeyi, sürekli gelişimi desteklemeyi, motive edici bir çalışma ortamının oluşturulmasını amaçlıyoruz.

Performansı, çalışanın o yıl için belirlenen iş hedefleri ve sergilemesi beklenen Nobel Liderlik Yetkinlikleri bazında değerlendiriyoruz.

Bizimle çalışmak için;

Kariyer.net ve LinkedIn’de yer alan ilanlarımızı takip edebilirsiniz.

Staj başvurularınız için;

Aktif bir öğrencilik hayatı olan, belirlenmiş hedefleri ve dinamik kişilik özellikleri bulunan, staj dönemini dolu dolu geçirme arzusunda, iş hayatının etik kuralları hakkında bilgi sahibi, uyumlu, bilinçli, farklı ve yaratıcı, geleceğin Nobellisi olma konusunda hevesli tüm arkadaşlarımızı aramızda görmeyi bekleriz.

2018 yılı staj başvuruları tamamlanmıştır.